Hakkımızda

Risk ile ilgili Açıklama: Koinextra’ da paylaşmış olduğumuz haberler, analizler ve makaleler yatırım tavsiyesi niteliği taşımaz. Kripto para birimleri ve dijital varlıklar (nft v.b gibi) yüksek risk içerdiğinden dolayı, yatırımınızı yapmadan önce gereken araştırmaları kendiniz yapmalısınız. Kripto para birimleri ve dijital varlıklara (nft v.b gibi) yatırım yaparak paranızın bir kısmını yada tamamını kaybedebilirsiniz. Kripto para transferleri, alım ve satım gibi işlemlerin kendi sorumluluğunuzda olduğunu ve meydana gelebilecek kayıplardan sizin sorumlu olduğunuzu unutmayın. Koinextra size herhangi bir kripto para birimini ve dijital varlığı satın almanızı, satmanızı yada elinizde tutmanızı (HODL) önermediği gibi sizlere herhangi bir şekilde yatırım tavsiyesinde bulunmaz. Bundan dolayı Koinextra.com ve sitemizde yayınlanan haber, analiz ve makaleleri paylaşan ekibimiz sorumlu tutulamaz.

Sorumluluk Reddi Beyanı: Koinextra.com’ da yer alan reklamlar üçüncü parti reklam kanalları aracılığıyla gerçekleştirilmektedir. Ayrıca Koinextra.com sitesinde sponsorlu makalelere ve basın bültenlerine de yer vermektedir. Bu nedenle Koinextra.com’ dan yönlendirilen reklam linkleri sitemizin onayından tamamen bağımsız olarak yer alır ve reklam linkleri ile yönlendirilen ziyaretler ve açılır pencereler kullanıcının kendi sorumluluğundadır. Koinextra.com’ da yer alan reklamlar ve sponsorlu makalelerdeki linkler ile yönlendirilen sayfalardan hiçbir şekilde Koinextra.com sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.

Yasal Uyarı: Koinextra.com’ da yayınlanan haber, analiz ve makalelerden izinsiz olarak alıntı yapılamaz. Bu durum kanuna aykırı olmakla beraber izinsiz olarak kopyalanamaz, başka site ve platformlarda yayınlanamaz.