Shiba Inu, Kendi ‘Metaverse’ ünden İlk Görseli Paylaştı

koinextr
0 0
Read Time:1 Minute, 43 Second

Popüler meme coin Shiba Inu, sanal gerçeklik şirketi “The Third Floor” ile temmuz ayında yaptığı iş birliğinin ardından merakla beklenen ‘metaverse’ projesinden ilk görseli paylaştı.

Popüler meme coin Shiba Inu, sanal gerçeklik şirketi “The Third Floor” ile temmuz ayında yaptığı iş birliğinin ardından merakla beklenen ‘metaverse’ projesinden ilk görseli paylaştı. Yeni ‘metaverse’ evreni, ‘Rocket Pond’ adıyla duyuruldu. Sanal evrenin ismindeki ‘Rocket (Roket)’ ifadesinin, Shiba Inu’nun kripto alanında geniş çapta benimsenmesini ve Shiba Inu’nun değerinin Ay’a gidişini temsil etmesi için tercih edildiği belirtildi.

*Kaynak: https://blog.shibaswap.com/shib-the-metaverse-rocket-pond-first-concept-art-reveal/

                                  *Kaynak: https://blog.shibaswap.com/shib-the-metaverse-rocket-pond-first-concept-art-reveal/

Aktarılan Detaylara Göre : Rocket Pond’un ilk konsept görseli, siyah-beyaz olarak tasvir edildi. Konsept görsellerde, bir dağın eteklerinde yer alan gizli bir tatil yerinin betimlendiği görüldü. Alanın ayrıca; berrak sular, doğal yaşam ve dağlara uzanan minik tatil konutları ile çevrelenmesi dikkat çekti. Shiba Inu, konuya ilişkin yaptığı paylaşımda konsept görselin siyah-beyaz bir eskizden oluştuğunu ve ‘metaverse’ projesine ilişkin öneri ve geri bildirimleri Shiba Inu topluluğundan almayı hedeflediğini dile getirdi.

Mimari açıdan ABD’nin Tahoe Gölü, Heavenly, Glenwood Caverns Macera Parkı ve Cape Canaveral gibi bölgelerinden ilham aldığı görülen ‘metaverse’deki floranın ise White Fur çiçeği, Kaliforniya gelin soğanı, akçaağaç, sedir ağacı, Jeffrey çamı ve sülfür çiçeğinden oluştuğu belirtildi. Çalışma arkasındaki ekip ayrıca; ‘Rocket Pond’ sanal evreninde dinlenme tesisi, balıkçılık, şenlik ateşi, kamp alanı, izci yürüyüşü ve gizli şelaleler gibi pek çok deneyim alanı olduğunu dile getirdi.

Shiba Inu, yakın zamanda eski Netflix ve Marvel yöneticisini ‘metaverse’ ekibine transfer etmişti

Öte yandan; Shiba Inu, bir süredir ‘metaverse’ projesinin alandaki en iyiler arasına girebilmesi için kritik hamleler yapıyor. Yakın zamanda eski Netflix ve Marvel yöneticisi Brandie Konopasek’in, Shiba Inu’nun ‘metaverse’ ekibine transfer edildiği biliniyor. Projenin ayrıca, yakın zamanda Shiba Eternity oyununa danışmanlık yapması için William Folk’u bünyesine kattığı ifade ediliyor. Benzer şekilde, eğlence sektörünün tanınan isimlerinden biri olan Marcie Jastrow ve eski Sony çalışanı David Kern de projeye dahil olan isimler arasında yer alıyor.

SORUMLULUK REDDİ

YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞ VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE FİNANSAL YATIRIM VEYA DİĞER TAVSİYE NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bitcoin ve Bitcoin Dominance Son Durum

Bitcoin ve Bitcoin Dominance Son Durum ; Bitcoin, günlük mumu 21.800$ seviyesinin üzerinde kapatıyor ve bu iyiye işaret ediyor. Bir sonraki direnç seviyeleri 22.800-23.000 dolar alanı. Destek alanı seviyeleri 21.600-21.800 $  olarak karşımıza çıkıyor ve piyasa bu seviyelerin üzerinde bir yükseliş gösteriyor.   Bitcoin Dominance ise %39.5-40 alan desteğinden sıçradı. […]