Crypto.com Coin Durmak Bilmiyor %25 Daha Yükseldi

koinextr
0 0
Read Time:1 Minute, 33 Second

Crypto.com Coin, geçtiğimiz ay pazarın çoğundan daha iyi performans gösterdi.

 

Crypto.com’ un yerel tokeni olan CRO, SOC 2 uyumluluğu elde eden ilk kripto para birimi platformu olduktan sonra %25 daha kazanarak ralliye devam etti. Crypto.com ayrıca LA Lakers’ın sahasının isim haklarını satın aldığını duyurdu. 

Crypto.com’un yerel tokeni, bir dizi büyük duyurunun arkasından yükselişine devam ediyor. 

CRO, borsanın Hizmet Organizasyonu Kontrolü olan (SOC) 2 Denetiminin başarıyla tamamlanmasının ardından Salı günü %25 artış göstererek yükselişine devam etti.

Dünya çapında tanınan danışmanlık firması olan Deloitte tarafından gerçekleştirilen denetim, Crypto.com’un bilgi güvenliği uygulamalarının, politikalarının, prosedürlerinin ve operasyonlarının tüm SOC 2 standartlarını karşıladığını teyit ediyor. Crypto.com, SOC 2 uyumluluğunu sağlayan ilk kripto borsasıdır.

SOC 2 uyumluluğu, CRO’nun geçen ay içinde %384’lük kazanımlara ulaşmasına yardımcı oldu ve yükseliş katalizöründeki en son gelişmedir.

 

Ekim ayının sonunda Crypto.com, aktör Matt Damon’ın oynadığı “Fortune Favors the Brave”  adlı reklamı yayınlayarak 100 milyon dolarlık bir reklam kampanyasıyla adını duyurdu. Geçen hafta yaptığı 20 yıllık anlaşma ile La Lakers’ ın sahasının yeni ismi olan Crypto.com Arena için 700 milyon dolar ödeyip adını tekrar duyurmayı başardı.

Crypto.com (CRO) ayrıca kullanıcı deneyimini geliştirmek için çaba sarf ediyor. Kasım ayının başında borsa , Crypto.org ekibi tarafından geliştirilen yeni, ölçeklenebilir EVM uyumlu bir zincir olan Cronos ‘ta para yatırma ve çekme desteğini duyurdu . Cronos, mevcut Crypto.org Zinciri ile birlikte çalışacak ve geliştiricilere Ethereum ve EVM uyumlu zincirlerden uygulamaları hızlı bir şekilde taşıma yeteneği sağlayarak DeFi ekosistemini ölçeklendirmeyi hedefliyor. 

Son zamanlardaki olumlu fiyat hareketi, CRO’yu piyasa değerine göre 12. en büyük kripto para birimi yapıyor. Madeni para şu anda 0,92 dolardan işlem görüyor ve hızla 1 dolarlık dönüm noktasına yaklaşıyor. Bu güçlü psikolojik seviyeyi kırabilecek mi hep birlikte göreceğiz.

 

 

SORUMLULUK REDDİ

YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞ VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE FİNANSAL YATIRIM VEYA DİĞER TAVSİYE NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Polkadot (DOT) Destek Alanında

DOT (Polkadot), BTC 55.000 doların altına düştüğü için destek bölgesini güçlü bir şekilde kırdı. Şimdi ise toparlayabilir, ancak uygun bir yükseliş beklenemez. 32$ civarı destek bölgesi ve 29$ civarı ise ana destek alanı. DOT (Polkadot) güçlü bir madeni para olduğu için hızlı bir şekilde düzebileceği için pozisyonun ortalamasını alabilirsiniz.   […]