Shiba Inu Ekibinden Yatırımcılarına Önemli Uyarı, Yatırımcılar Ne Yapmalı ?

koinextr
0 0
Read Time:55 Second

Shiba Inu (SHIB), mevcut olan boğanın 2. rallisinde popülerlik kazanarak adından sıkça söz ettirmeye başladı . Kripto paralar arasında popülerlik ve ani yükselişler yeni yatırımcıların iştihanı kabartarak teşvik eder ve aynı zamanda yeni dolandırıcılık biçimlerini de ortaya çıkarır. Buna benzer olaylar genellikle sık görüldüğünden çok çabuk popülarite kazanan ve ani benimsenme nedeniyle SHIB’ dede görülüyor.  Shiba Inu ekibi resmi Twitter hesabından bu tür dolandırıcılıklara karşı yatırımcılarını yapmış olduğu video uyarı ile uyardı.

 

 

Kısa olarak çekilen klipde, dolandırıcıların telegram kanalları üzerinden yapılan kendini resmi bir kanal gibi göstererek, nasıl sahte airdrop ve ödüller sunmaya çalıştığını vurguladı. Bu tip dolandırıcı grupları genellikle sosyal medyadaki hashtag’leri hedefler ve bu hashtag’lerle ilişkili genel gönderilere yorum yapar.

Örnek Olarak :

Hashtag’lerinizi hedeflerler: #shib #shibarmy #leash #shibaswap #bone

Shiba son dakika haberi! Büyük olay!

Shiba airdrop!

Shiba bonusu!

Shiba çekilişi!

Shiba hediyesi!

 

Ekip ayrıca yatırımcıların dikkatli olmasını ve cüzdan özel anahtarının veya e-posta adresinin asla paylaşılmaması gerektiği tavsiyesinde bulundu.

 

SORUMLULUK REDDİ

YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞ VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME AMAÇLIDIR VE FİNANSAL YATIRIM VEYA DİĞER TAVSİYE NİTELİĞİNDE DEĞİLDİR.

 

 

Happy
Happy
0 %
Sad
Sad
0 %
Excited
Excited
0 %
Sleepy
Sleepy
0 %
Angry
Angry
0 %
Surprise
Surprise
0 %

Average Rating

5 Star
0%
4 Star
0%
3 Star
0%
2 Star
0%
1 Star
0%

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Next Post

Bitcoin 60.000 Doları Kırabilir mi?

Bitcoin iki kez 60.000 doları kırmaya çalıştı ve bunun üzerine çıkamadı. Büyük destek alanı, 53.800-56.000 dolar seviyesi. Bitcoin’in yükselişe geçmesi için 60.000 doları kırıp üzerinde kalması gerekiyor. 60.000 dolarlık bir kırılmadan önceki birkaç gün boyunca yatay gittiğini görebiliriz.   SORUMLULUK REDDİ YAZAR TARAFINDAN İFADE EDİLEN GÖRÜŞ VE GÖRÜŞLER YALNIZCA BİLGİLENDİRME […]